KURUMSAL

2012 yılının başında, ithalat ve ihracat yapmak maksatlı kurulmuş olan And, 2017 yılı ortasından bu yana temiz enerji akımını desteklemek amacıyla, roll-form hatları ile, sektör ihtiyaç ve taleplerine göre farklılaşan profiller ve bağlantı parçaları üretimine başlamıştır.

Konularında uzmanlaşmış yönetici ve personeli, etkin, dinamik ve kaliteyi ön planda tutan yönetim anlayışı, sürekli gelişim halinde bulunan ar-ge departmanı ve güçlü makine parkuru ile çelik profil üretimi konusunda piyasada sağlam konumlanmıştır.

Sektöre yeni atılmış bir şirket olarak, üretime başladığı tarihten itibaren üstlendiği büyük projeler, edindiği güçlü müşteri portföyü ile piyasada hedeflediği noktaya gelmek için koşar adım ilerlemektedir.

And Çelik, Sakarya’da kurulu bulunan 2.000m2 fabrikası, mevcut üretim hatları ve fason üretim konusunda destek aldığı güçlü partnerleri ile yıllık 15.000 ton üretim potansiyeline sahiptir.

Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, sektör talep ve arzularına göre şekillendirdiğimiz üretim hatlarımız ile dünyada ve ülkemizde kabul görmüş kalite standartlarına uyum halinde siz değerli iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanıyoruz.

Standardımız yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Bu konuda uzman satış, üretim, ar-ge ve kalite-kontrol ekibimiz, çözüm ortağınız olmak için hizmetinizdedir.

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor

Üretimde, sektöründe saygın tedarikçilerin malzemelerini kullanarak, müşteri istek ve beklentilerini ön planda tutmak suretiyle, kaliteden ödün vermeden, zamanında malzeme teslimi temel misyonumuzdur.

Müşterilerimizin proje ve yatırmalarına uygun, terzi kesim, hızlı, verimli, ekonomik ve uluslararası kalite standartlarında hizmet vermeyi garanti ederiz.

Kalite ve iş güvenliği uluslararası standatları çerçevesinde, doğaya ve insana saygılı, ülke ekonomisine katma değer sağlayacak üretim, örnek ve saygın ticari anlayış ile ülkemizin saygın firmaları arasında sağlam bir yer edinmek hedefimizdir.

Sakarya’da 2000m2 kapalı, 3000m2 açık alanlı tesisimizde, roll-form hatlarımız ile yıllık 15.000 ton üretim kapasitemizle hizmet vermekteyiz.

Genç ve dinamik yapımızla üretim olarak destek verdiğimiz alanların başında yenilenebilir enerji yatırımları gelmektedir. Hafif çelik yapıların yanında, ürettiğimiz profilller Ges projelerinde kolon, kiriş, aşık ve çapraz olarak kullanılmaktadır.

1 mm’den 5 mm’e, talep edilen ölçülerde C, C+, U, Zed, Omega, G profil üretimin yanında J, L ve M profiller gibi özel profil imalatı da yapılmaktadır